Yorumlarınız bizim için önemli.Bu filme lütfen yorum yapınız.
Güçkan Koldaş

Yuh bu ne hız l bilgin bilge nesin se ya

25-02-2018
Öncel Özdoğru

Alt yazı izlemiştim şuanda bu yorumu okuyorsanız bu film hakkında kararsız kaldığınızı anlıyorum :)Vakit kaybetmeden izleyin kaliteli bir film

26-02-2018
Aysal Durukan

Turkce dublaj yokmu beyler

28-02-2018
Oğuzbala Rafettin

güzeldi. uzun zamandır izlediğim aksiyonu az olan fakat sürükleyici güzel bir filmdi.

01-03-2018
Enfal Gümüştay

Fena sayılmaz ama çok şey beklemeyin. Çok fazla aksiyon yok. IMDB’den aldığı 5.2 puan isabet olmuş

02-03-2018
Binyamin Kudiret

İyi ya

03-03-2018
Uzalp Zahir

Eyvallah.

04-03-2018
Mecrum Öskan

bilgin bu filmin t.r si ne zaman çıkacak öyle daha zevkli oluyo ona göre izleyelim

06-03-2018
Doğangün Gençay

Bu arada bu player ı seviyorum sorunsuz izlenebilen tek player olarak diye düşünüyorum.. Hem internet hızıma göre hemencik doluyor başka şeylerle oyalanıyorum bir bakmışım dolmuş.. Tabii gönül ister ki hemen dolsun.. Aslında öyle bir player da var fakat sanırım rusça yazılı bir player, kesinlikle mail.ru değil, aman uzak durun o meretten, onu gördüğüm hiçbir siteden film izlemiyorum, neyseki sizde yok onlardan.. Yorumlara gelince lütfen arkadaşlar gerçekten samimi yorumlar yerine basit düz ve olumsuz cümlelerden kaçının lütfen.. Hiç sevimli olmuyorsunuz biliyor musunuz.. Öyle bir yazın ki izleyici neden beğenmediğinizi profesyonel bir izleyici olarak profesyonel bir eleştri yaptığınızı görsün ve size hak versin.. Ve sonuçta yine izlemek kişinin tercihine kalsın.. Olumsuz yorumlara rağmen izleyeceğim.. Fakat ben bu filmi başka sitede gördüm ve altında bir tane bile yorum yoktu.. Konu açıklamasında da tanınmamış kişiler oynasa bile izlenebilecek iyi bir gençlik filmi olduğunu söylüyordu, beni de afiş resmi dikkatimi çekti izleyeyim dedim.. Bu tarz konulu filmleri severim çünkü.. İzledikten sonra olumlu ya da olumsuz gerçek yorumumu okuyabilirsiniz.. iyi seyirler..

07-03-2018
Abdulazim Benhür

COK GUZEL

08-03-2018
Acunalp Asaf

film gerçekten çok güzel hayata dair sevmelerimize dair biçok kare var…emeği geçen herkeze özellikle bu site kurucularına sonsuz teşekkür….

09-03-2018
Oranlı Sungurbay

adam harika ‘ ya

10-03-2018
Süyek Yönetmen

bu filimi nereden indire bilirim

12-03-2018
Seyfet Akbil

İlk defa bir film için yorumda bulunuyorum. Film muhteşem izlemenizi şiddetle tavsiye ederim

15-03-2018
Neşet Şemi

süper

16-03-2018
Altınbaran Aydınbay

bilgin reis gençlik filmlerii ni çok atsan çok iyi olurr

17-03-2018
Nural Savtunç

çok güzeldi.

18-03-2018
Öntaş Şair

Öncelikle burda yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Güzel yorumları sayesinde filmi izledim ve çok keyif aldım. Normalde IMDB puanını baz alıp filmi izlerim ama az daha saçma sapan puanlama yüzünden filmden mahrum kalacaktım. Neyseki güzel yorumlarınızı dinleyip izlemiş oldum. Bilgin seninde eline, koluna, yüreğine ve emeğine sağlık, teşekkür ederiz.

20-03-2018
Mirza Onural

şimdi sürekleyici film isteyen insan bu filme sıkıcı der, şahsen guzeldi yani ama sürekleyici bir film arıyorsanız, yanlış yoldan geldiniz

22-03-2018
Gayur Kınayman

harika bir film..

23-03-2018
Çambel Eray

Şimdi burda film iyi izleyin yada film kötü izlemeyin diye bir şey demiycem…Yannızca film donuk halde geçiyor nefretle başlıyan aşk hikayesi bu tabir tamamen dogru tek bir eksik bu sozde şu sadece aşkı yaşıyan ciftlerden biri yaşam ile ölüm arasında kalan ruh öyle aşık olup öyle yaşıyorlar ve filmin sonuda saçma bitiyor biraz filmin biraz özetini vermek istedim cunku bir filmi iyi ve ya kötü diye direk buraya yazmak kimsenin haddine degil bana göre aşk filmi sevenler bu filmi sever begenir digerleri begenmez okuduysanız teşekkürler okumadıysanızda canınız saolsun…iyi geceler

25-03-2018
Uldız Gökmen

ailecek izledik demiş biri adam filmde 3 yaşından 90 yaşına kadar rol alan tüm kadınları elden geçiriyor sonra sıra erkeklere geliyor bunu nasıl izledin ailenle?
Film bence çok vasat şehvet ve zevkin ruhunuzu kirlettiğini anlatıyor, ama sonunu anlamadım, neyse.

26-03-2018
Tümkoç Özdilek

harika sakin kacirmayin.

27-03-2018
Abdulcabbar Bergün

En sonunda keyifliydi izlenimini veriyor.

30-03-2018
Atil Emirali

canım çıktı siteyi bulana kadar bilgin,bilgisayarım bozuldu yenisini aldım senin siteyi kaybettim

01-04-2018
Dayar Fazıl

güzel bi fim fena değil

04-04-2018
İmaddin Yağfes

Abi çok haklılar ne paranoyaklığı?? disney bu orda bize sübliminal mesajları vermiş oh miss izlemek istemedim

07-04-2018
Akcan Aydoğan

Annemle izledik çok beğendik…Yaşasın sevgi ve affetmek!

10-04-2018
Ayaydın Baykır

Filmine ve oyununa kıyasla idare eder denilebilecek güzellikte bi animasyon,ama filminin yanından geçmiyor

16-04-2018
Curabey Haldün

çok çok çok güzel.. duygusuzlar izlemesin.

23-04-2018
Halim Karakalpak

mümkünse ölüm yadigarları 2 filmini yenilerseniz sevinirim çok taılıyor

25-04-2018
Ruhsat Tantürk

Diyaloğu bol filmleri seven izlesin. Benim gibi fazla diyalog sahnelerini görünce kısmi felç geçirecek gibi hissedenler, fenalık geçirenler uzak dursun. Şu yorumları yaparken de biraz empati kurarak yorum yapın.

27-04-2018
Fer Nevfel

çok güzeldi

02-05-2018
Şener Zeyni

Ya abi önce bir gidin kitabını okuyun o zaman anlarsınız filmi iyice adamlar özet geçmiş kitabı yinede güzel. kolaysa siz daha iyisini çekin A:DASDA konuşturmayın beni burada

03-05-2018
Kişi Abdülahat

sayın musti yazdıklarından(badi bilding box) yazışından dahi ve senin anlattığına göre sen bu işlerde yenisin, öneri istersen. boxu bırak vücut geliştirmeye odaklan neden dersen, ikisini aynı anda yapıyorsan senin yumrukların büyük ihtimalle 8 çiziyordur kendini boşu boşuna boks yaparak heba ediyorsun başlangıç seviyesinde farkı göremezsin ama uzman olarak yapmak istersen tavsiyelerimi dinle, ağırlık çalışarak boks yaparsan nizami yumrukların olmaz önce vücudunu şekle sok kaslarını geliştir(abartmadan) senin vücudunu senden iyi tanıyan olmaz hah oldu bu iş tamam dediğin zaman vücut geliştirmeyi bırak ve boksa geri dön yada ne yapacaksan o spora, normal şartlarda vücut geliştirmek 1 yada 1.5 yılını alır(steroid kullanmadan) sakın ha o reklamları çıkan ilaç kremlere yönelme 35 yaşında kalp hastası olursun. aklıma geldikçe yazdığım için unuttuklarımda var ara kaslarını geliştirmeyide ihmal etme, bunlar vücuduna dokunduğunda yumuşak olan hatta boşluk varmış gibi duran kısımlardır oraları doldur, belini ve boynunu geliştirmek için extra çaba göster, örnek verirsek kolun 2 parça pazu ve arkasındaki triseps denen kas yığınından oluşmasın ince gibi görünen ama yuvarlak (yassı değil) içi dolu şekli patlıcana benzer gibi bir kol sağlıklıdır.
bütün bunlardan ziyade en önemlisi disiplinli bir yaşamı yaşam şekli haline getirmektir zorla değil zevk alarak yaptığın zaman gerisi kendiliğinden gelir, münkün olduğunca aynı saatde yatıp aynı saatde kalkıp aynı saatlerde yemek yiyip aynı saatlerde çalışıp asker gibi vücudunun biyolojik saatini ayarlarsan extra zindelik güç gelir. aklıma gelmişken beslenmedende bahsedeyim diyetisyenlere inanmamalı, klasik fotokopisini çekip çekip verdikleri beslenme programlarından bahsediyorum, kendi vücudunu kendinden iyi kimse bilemez, her şey yenmelidir ama bir farkla karıştırmadan bizim bildiğimiz klasik yemek şekli olan 3 5 çeşit ana öğün yenir arkasından tatlı gelir arkasından çayıda sigarayla birlikte içtikmi sırada meyveye geçeriz…bu şekilde olmadan herşey yenmelidir, olması gereken 1 2 çeşiti geçmeyen öğün yenir hiçbir zaman tıka basa doyulmaz bikaç saat sonra mevsimine uygun sadece salata yenilir yine birkaç saat sonra tatlı yemek gibi, kısaca yiyecekler birbirine karıştırılmamalıdır beslenme şekli bu şekilde olmalıdır ve mevsiminde herşeyden yenmelidir.
extra olarak yenilip içilmesi gerekenlerde var pekmez yemek yada içmenin faydası büyüktür, ayrıca arı poleni vücudu dengede tutar, dünyada en besleyici madde arı sütüdür 20 30 günde bir nohut tanesi kadar yemenin extra faydası olacaktır, arı sütü biraz pahalıdır ve hemen bozulur tazesini ve bozulmamışını bulmak zordur. örnek verirsek, bir işçi arı 50 gün kadar yaşar kraliçe arı ise 5 6 yıl yaşıyabilir kraliçe arı sadece arı sütü ve poleniyle beslenir fark bu kadar açıktır, yoğurt yemeninde sağlıklı uzun yaşam için faydası vardır ama pekmezle karıştırmadan yenilmelidir, içeceklere gelirsek sudan başka birşeye ihtiyaç yoktur ama çeşme suyu değil, ph değeri yüksek su içilmelidir 1 den 14 e kadar olan rakamlı bir cetvel düşünürsek 7 den aşşağısı asit 7 den yukarısı bazik tir, bizim vücudumuzun ph sı 7.5 civarıdır vücudumuzun ph sı asitleşmeye başladığı zaman yaşlılık yorgunluk kansere kadar giden sorunlar oluşmaya başlar tüm yediğimiz içtiğimiz herşey sebzeler hariç vücutta asit birikimi yapar bu durumdan kaçınmak için bol sebze yiyebiliriz ama yeterli gelmez ph sı yüksek su içmeliyiz. ayrıca vücudumuz çalıştıkça antrenman yaptıkça bizim yorgunluk hissetmemizi sağlıyan laktik asit salgılanır, ph değeri yüksek su içmek yorgunluk hissetmemizi engeller asitleşmeyi engeller antrenman sonralarında olan vücuttaki kırgınlık yorgunluk heryerinin acımasını engeller, kısaca ph değeri yüsek su gençlik iksiridir, münkünse ph değeri yüksek alkali su daha iyidir bu bildiğimiz su değildir sudanda öte bişey piyasada bu özellikte su üreten firmalar olduğu gibi suyu alkali yapmaya yarayan aletlerde var, su arıtma cihazlarıyla sakın karıştırmayın arasında elma ile armut kadar fark var, klasik suyu filtreliyen süzen aletler var onlar değil birde nasanın uzayda kullandığı suyu temizleyip yeniden kullandıkları osmos isimli teknoloji olanda değil, ayrıntılı bilgi googl da vardır, kısaca mümkünse alkali ph sı yüksek su içmenin faydası çoooook vardır.
ayrıca birşeyi bilmek ona sahip olmak değildir, bilgiyi özümsemek hazmetmek gerekir yoksa 3 gün sonra kaybolur gider.

04-05-2018
Kıranalp Nasih

yorumlara bakıp güzeldir belki diye baktım ama sakın izlemeyin direk ana sayfaya dönün çok kötü 7-8 yaş arasında değilseniz tabi

05-05-2018
Umaç Yılmaz

güzel filmdi ama sonunu çok baştan savma yaptılar

08-05-2018
Kıyan Nazif

TAM BİR REZALET

10-05-2018
Satan Yadikar

ne vasatı be megan fox la amanda seyfried oynuyorsa o film vasat olamaz… ve deildi

11-05-2018
Ertün Mertol

video bulunamadı yazıyor. bunun sebebi ne her yerde böyle. iyi bi film sitesisiniz ama bu sorun bi kaç filminizde karşıma çıktı.yardımcı olun ve partlı sistem yapın bence

12-05-2018
Abdulfettah Ferşat

değişik bir film

13-05-2018
Seralp Tanbolat

Filme 50 dk zor dayanabildim.Hiç boş zamanınızı bile harcamayın,o bile daha değerlidir.O kadar yani…

14-05-2018
Hayreddin Resül

@a.rıza Sorunun Bizden kaynaklandığına eminmisiniz peki

15-05-2018
Kamil Selahi

leon karakteri çok geri planda kalmış hoşuma gitmedi.efektler iyi ama.

18-05-2018
Aptullah Mizirap

film bittikten sonra hayatınızda yeni bir dönem başlayacaksa şayet ancak bu durumda benden daha şanslı hale gelebilirsiniz , filmi sadece izlemek için değil anlamak içinde izleyin bence iyi seyirler p.k

19-05-2018
Akkuyaş Bağdaş

Ben bu tarz filmleri izlemeyen aksiyondu dövüştü silahtı izleyen biriyim bu anlamlı ve duygusal filmi izledim kesinlikle herkese tavsiye ederim mükemmel.

21-05-2018
Ünsan Göçer

Ben günde 3 film izleyen bir insanım ve film sektöründeki vizyondakiler dahi olsun gündemdeki çogu filmi izlemişimdir . eğer bu filme iyi cok iyi süperdi denilebiliyorsa diyen kişilerin gerçekten zeka oranlarını ben düşünemiyorum hangi akla hizmet neyine oy vererek bu filmi beğenirsiniz anlamıyorum sizi cidden yarısında kapattım ve izlenmemesini şiddetle tavsiye ediyorum . zaban kaybı yazık tom hardy gibi bir adamın böylesine kötü bir senaryoda kendini harcaması yazık olmus

23-05-2018
Tamçelik Tuğaltan

yorum yapan arkadaşlar yaşlarını da belirtebilir mi? ya yanlış filmi izledim yada yorum yapanlar farklı bir evrende

26-05-2018
Şader Yenal

arkadaslar filmin 1 partini izledim inanin ki kusmamak icin kendimi zor tutdum cok berbat filmdi.

27-05-2018
Kiçialp Nevcivan

boş vaktiniz var ise izleyin.

29-05-2018
Çelikbaş Ergünay

film gerçekten çok güzel ama altyazıyı çeviren arkadaşın kendi yorumunu katması bir tebessüm oluşturuyor insanın yüzünde allah razı olsun acılı adana şalgam vb.

31-05-2018
Mehemmed Ozan.

saolasın admin kardeş daha güzel bilim kurgu filmleri varsa böle düşündürücü filen cok iyi olur saol

03-06-2018
Kavurthan Muammer

var gg google inglizceye gir ve harry potter chamber of secrets yaz sırlar odası ingilizce bulursun

04-06-2018
Karakan Refhan

İyi izlebebilir

05-06-2018
Tuncalp Yahşikan

Bencede film gereksiz izlenmemesi gereken bir film. Mal mal ölüyorlar Koreliler zombi filmi yapmasın arkadaş.

06-06-2018
Mahyettin Mahyettin

ya joey çok seviyorum gördüm resimde akşam izlicem

08-06-2018
Öneş Tepir

Allahım ya her izlediğimde mi ağlarım ya Aamir yine yaptı yapacağını ..

10-06-2018
Akdoğ Ayral

tamamını izleyemedım böyle saçma bir film daha görmedim bu ne yaaaaa

13-06-2018
Kirmen Selışık

film baştan iyi hoştu sonu finali berbat izlemeye değer ama 10/3 veririm

14-06-2018
Hasrettin Refahattin

Super Bir Film Sonuna kadar izledim Tavsiye ederim

15-06-2018
Sati Yadin

bence müthiş bir komedi filmi silmedim arşivimde bekletiyorum bir daha izlemek için

19-06-2018
Basri Dağaşan

cok guzel fılm devamıda gelıcek ınşallah

20-06-2018
Gülbeg Oliver

bu amerikalılar filmlerinde en çok müslümanları terörist olarak lanse ediyor buna kıl oluyorum. kendini sömürgeci ve işgailci olarak film yapsın birgün keyifle izlerim:/

21-06-2018
Bars Bucak

ben çok beğendim. tavsiye ederim

22-06-2018
Alacan Boztaş

yorum yok

23-06-2018
Karanbay Olcan

ya filme bayıldım yanlız 4 ünü 4 gözle bekliyorum çıksada izlesek

24-06-2018
Kanturalı Kubat

Kralsin Bea Admin

25-06-2018
Aydemir Bayrubay

izlemeyin yorumları okumadan indirdim indirdiğime pişman oldum.(AŞIRI KÖTÜ bilim kurgu ile alakası yok uzaylı diyor uzaylı yok

27-06-2018
Eğrek Gülergün

kesinlikle seyredim çok güzel film

28-06-2018
Bağatur Çamok

Film gerçeklerden yola çıkılarak yapılış çok beğendim.

29-06-2018
Oray Oray

beğenmedim. sıkıcı bir film

30-06-2018
Tansal Tümbay

filmde erotik sahneler var vede o kadar kaliteli değil bence.Boş vakti olanlar izlesin

01-07-2018
Cavit Gayret

Disslike’çı bir grup türemiş ip*eliğine basıyorlar haberiniz olsun.

03-07-2018
Haciali Mekail

izlediğim en iyi mafya filmlerinden biriydi.bu tarzı sevenler kesinlikle izlsin

04-07-2018
Haşim Mennan

ımdb puanına bakarak açtım ilk 5 dakkada filmden vazgeçtim seslendirme kabus!

05-07-2018
Ayas Baykan

Yorumlara şöyle bir baktımda sitenin yeri ve insanların kalitesini düşünecek olursak yorumlar bu şekilde olmalıydı zaten. Filmin vasat olduğunu söyleyenler yorumlarda öyle bir hava veriyorlar ki kendilerine, dersiniz ki film eleştirmenleri bu adamın yanında halt yemiş olabilirler. Bu film zombi film sektöründe klişelerde uzak özgün bir senaryoya sahip. Bana kalırsa çoğu zombi filmi bu filmin yanında senaryo babında sınıfta kalır. Dikkat edin harcanan bütçeden ve post prodüksiyon icraatlarından uzak bir yorum yazıyorum. Aksiyon arayanlar ve diyalog değilde kan arayanlar bu filmden uzak dursunlar. Neden derseniz, izledikten sonra yine “aaa nekadarda saçma bir filmmiş.” türden yorumlar yapanlar oluyor ve nedenini açıkça söylemiyor.

06-07-2018
Demirtaş Ilgaz

bilgin hakli arkadaslar gidip bu filme para verip izleyen hainler var.iyiki admin buraya koymus filmi yoksa gidip sinemada seyredersen bunu adam gider 2. ceker .biz buradada seyredelim songwayfilms.com kazansin ama bu filmi cekenler kaybetsin ama bizim insanlarimiz anlamiyorda avrupalilar gercekten bizi boyle goruyorlar .holllanda yasiyorum bizi gercekten fesli felan zannediyolar yalan degil arkadaslar. bunlar su anda birinci dunya savasi kongereleri kitaplar felan cikartiyolar ama koskoca imporotorluk kaybetmis parcalanmis turk imporotorlugundan bahseden yok.arti burda osmanli diyen yok biz diyoruz sadece padisahlardan bahsederken turk imporotoru diye bahsederler osmanli imporotorlugundanda turk imparotorlugu diye . bu arada ATATURKUDE RAHMETLE ANIP NE MUTLU TURKUM DIYENE DIYIP TUM YUCE TURK MILLETINE SAYGILARIMI SUNUYORUM

07-07-2018
Tunahan Yağmurca

Serinin ilk filmi diyen arkadaşlar merak ediyorum madem seninin ilk filmi ozaman nasıl olurda balo gecesi yaşananları geçmişte olmuş gibi anlatır? Aaaaaa dimi:)) Serinin 2. ve son filmi. 2013 yaşımı carrie bunların yanından bile geçemez. Önce 1976 yapımı ilk filmi izlemelisiniz ki filmi anlayın.

14-07-2018
Seçmen Mehdi

3. sınıf bir aksiyon filmi..uyduruk..seyretmeye değmez..

15-07-2018
Hulki Nurkut

filmler güzel de site çok yavaş. 480p goruntuyu bile yüklerken baya bekletiyor. speedtest’de hızım 6mb

18-07-2018
Özoktay Sayınberk

Ne dengesiz insanlar var bana kalirsa bilgin bey bu gold üyelik fikrini ve zikrini hatta olmasini isteyen insan veya kisi sahislara Hesap numarani ver gold üye yapalim onlari sen vermezsen ben vereyim

20-07-2018
Kayatimur Orkutay

10 kişi ile film çekmişler, bu film 3 günde çekilir ve 1 hafta vizyonda kalır.
oyunculuk güzel ama senaryo sıfır….

21-07-2018

En çok izlenenler

The Reunion – 2011 Türkçe Altyazılı izle

Türkçe Altyazılı - 1000 kez izlendi

IMDB Puanı: 4.5 /10

Kategori: Macera

Korku Burnu – Cape Fear 1991 Turkce Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1001 kez izlendi

IMDB Puanı: 5.2 /10

Kategori: Gerilim

Tehlikeli İlişki – A Dangerous Method 2011 Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1004 kez izlendi

IMDB Puanı: 6.7 /10

Kategori: Gerilim

Yeniden Başla – Demolition 2015 Türkçe Altyazılı izle

Türkçe Altyazılı - 1004 kez izlendi

IMDB Puanı: 7.3 /10

Kategori: Komedi

Estomago A Gastronomic Story 2007 Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1005 kez izlendi

IMDB Puanı: 7.5 /10

Kategori: Dram

Dram kategorisinde son eklenenler