Yorumlarınız bizim için önemli.Bu filme lütfen yorum yapınız.
Güçkan Koldaş

Yuh bu ne hız l bilgin bilge nesin se ya

25-02-2018
Öncel Özdoğru

Alt yazı izlemiştim şuanda bu yorumu okuyorsanız bu film hakkında kararsız kaldığınızı anlıyorum :)Vakit kaybetmeden izleyin kaliteli bir film

26-02-2018
Aysal Durukan

Turkce dublaj yokmu beyler

28-02-2018
Oğuzbala Rafettin

güzeldi. uzun zamandır izlediğim aksiyonu az olan fakat sürükleyici güzel bir filmdi.

01-03-2018
Enfal Gümüştay

Fena sayılmaz ama çok şey beklemeyin. Çok fazla aksiyon yok. IMDB’den aldığı 5.2 puan isabet olmuş

02-03-2018
Binyamin Kudiret

İyi ya

03-03-2018
Uzalp Zahir

Eyvallah.

04-03-2018
Mecrum Öskan

bilgin bu filmin t.r si ne zaman çıkacak öyle daha zevkli oluyo ona göre izleyelim

06-03-2018
Doğangün Gençay

Bu arada bu player ı seviyorum sorunsuz izlenebilen tek player olarak diye düşünüyorum.. Hem internet hızıma göre hemencik doluyor başka şeylerle oyalanıyorum bir bakmışım dolmuş.. Tabii gönül ister ki hemen dolsun.. Aslında öyle bir player da var fakat sanırım rusça yazılı bir player, kesinlikle mail.ru değil, aman uzak durun o meretten, onu gördüğüm hiçbir siteden film izlemiyorum, neyseki sizde yok onlardan.. Yorumlara gelince lütfen arkadaşlar gerçekten samimi yorumlar yerine basit düz ve olumsuz cümlelerden kaçının lütfen.. Hiç sevimli olmuyorsunuz biliyor musunuz.. Öyle bir yazın ki izleyici neden beğenmediğinizi profesyonel bir izleyici olarak profesyonel bir eleştri yaptığınızı görsün ve size hak versin.. Ve sonuçta yine izlemek kişinin tercihine kalsın.. Olumsuz yorumlara rağmen izleyeceğim.. Fakat ben bu filmi başka sitede gördüm ve altında bir tane bile yorum yoktu.. Konu açıklamasında da tanınmamış kişiler oynasa bile izlenebilecek iyi bir gençlik filmi olduğunu söylüyordu, beni de afiş resmi dikkatimi çekti izleyeyim dedim.. Bu tarz konulu filmleri severim çünkü.. İzledikten sonra olumlu ya da olumsuz gerçek yorumumu okuyabilirsiniz.. iyi seyirler..

07-03-2018
Abdulazim Benhür

COK GUZEL

08-03-2018
Acunalp Asaf

film gerçekten çok güzel hayata dair sevmelerimize dair biçok kare var…emeği geçen herkeze özellikle bu site kurucularına sonsuz teşekkür….

09-03-2018
Oranlı Sungurbay

adam harika ‘ ya

10-03-2018
Süyek Yönetmen

bu filimi nereden indire bilirim

12-03-2018
Seyfet Akbil

İlk defa bir film için yorumda bulunuyorum. Film muhteşem izlemenizi şiddetle tavsiye ederim

15-03-2018
Neşet Şemi

süper

16-03-2018
Altınbaran Aydınbay

bilgin reis gençlik filmlerii ni çok atsan çok iyi olurr

17-03-2018
Nural Savtunç

çok güzeldi.

18-03-2018
Öntaş Şair

Öncelikle burda yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Güzel yorumları sayesinde filmi izledim ve çok keyif aldım. Normalde IMDB puanını baz alıp filmi izlerim ama az daha saçma sapan puanlama yüzünden filmden mahrum kalacaktım. Neyseki güzel yorumlarınızı dinleyip izlemiş oldum. Bilgin seninde eline, koluna, yüreğine ve emeğine sağlık, teşekkür ederiz.

20-03-2018
Mirza Onural

şimdi sürekleyici film isteyen insan bu filme sıkıcı der, şahsen guzeldi yani ama sürekleyici bir film arıyorsanız, yanlış yoldan geldiniz

22-03-2018
Gayur Kınayman

harika bir film..

23-03-2018
Çambel Eray

Şimdi burda film iyi izleyin yada film kötü izlemeyin diye bir şey demiycem…Yannızca film donuk halde geçiyor nefretle başlıyan aşk hikayesi bu tabir tamamen dogru tek bir eksik bu sozde şu sadece aşkı yaşıyan ciftlerden biri yaşam ile ölüm arasında kalan ruh öyle aşık olup öyle yaşıyorlar ve filmin sonuda saçma bitiyor biraz filmin biraz özetini vermek istedim cunku bir filmi iyi ve ya kötü diye direk buraya yazmak kimsenin haddine degil bana göre aşk filmi sevenler bu filmi sever begenir digerleri begenmez okuduysanız teşekkürler okumadıysanızda canınız saolsun…iyi geceler

25-03-2018
Uldız Gökmen

ailecek izledik demiş biri adam filmde 3 yaşından 90 yaşına kadar rol alan tüm kadınları elden geçiriyor sonra sıra erkeklere geliyor bunu nasıl izledin ailenle?
Film bence çok vasat şehvet ve zevkin ruhunuzu kirlettiğini anlatıyor, ama sonunu anlamadım, neyse.

26-03-2018
Tümkoç Özdilek

harika sakin kacirmayin.

27-03-2018
Abdulcabbar Bergün

En sonunda keyifliydi izlenimini veriyor.

30-03-2018
Atil Emirali

canım çıktı siteyi bulana kadar bilgin,bilgisayarım bozuldu yenisini aldım senin siteyi kaybettim

01-04-2018
Dayar Fazıl

güzel bi fim fena değil

04-04-2018
İmaddin Yağfes

Abi çok haklılar ne paranoyaklığı?? disney bu orda bize sübliminal mesajları vermiş oh miss izlemek istemedim

07-04-2018
Akcan Aydoğan

Annemle izledik çok beğendik…Yaşasın sevgi ve affetmek!

10-04-2018
Ayaydın Baykır

Filmine ve oyununa kıyasla idare eder denilebilecek güzellikte bi animasyon,ama filminin yanından geçmiyor

16-04-2018
Curabey Haldün

çok çok çok güzel.. duygusuzlar izlemesin.

23-04-2018
Halim Karakalpak

mümkünse ölüm yadigarları 2 filmini yenilerseniz sevinirim çok taılıyor

25-04-2018
Ruhsat Tantürk

Diyaloğu bol filmleri seven izlesin. Benim gibi fazla diyalog sahnelerini görünce kısmi felç geçirecek gibi hissedenler, fenalık geçirenler uzak dursun. Şu yorumları yaparken de biraz empati kurarak yorum yapın.

27-04-2018
Fer Nevfel

çok güzeldi

02-05-2018
Şener Zeyni

Ya abi önce bir gidin kitabını okuyun o zaman anlarsınız filmi iyice adamlar özet geçmiş kitabı yinede güzel. kolaysa siz daha iyisini çekin A:DASDA konuşturmayın beni burada

03-05-2018
Kişi Abdülahat

sayın musti yazdıklarından(badi bilding box) yazışından dahi ve senin anlattığına göre sen bu işlerde yenisin, öneri istersen. boxu bırak vücut geliştirmeye odaklan neden dersen, ikisini aynı anda yapıyorsan senin yumrukların büyük ihtimalle 8 çiziyordur kendini boşu boşuna boks yaparak heba ediyorsun başlangıç seviyesinde farkı göremezsin ama uzman olarak yapmak istersen tavsiyelerimi dinle, ağırlık çalışarak boks yaparsan nizami yumrukların olmaz önce vücudunu şekle sok kaslarını geliştir(abartmadan) senin vücudunu senden iyi tanıyan olmaz hah oldu bu iş tamam dediğin zaman vücut geliştirmeyi bırak ve boksa geri dön yada ne yapacaksan o spora, normal şartlarda vücut geliştirmek 1 yada 1.5 yılını alır(steroid kullanmadan) sakın ha o reklamları çıkan ilaç kremlere yönelme 35 yaşında kalp hastası olursun. aklıma geldikçe yazdığım için unuttuklarımda var ara kaslarını geliştirmeyide ihmal etme, bunlar vücuduna dokunduğunda yumuşak olan hatta boşluk varmış gibi duran kısımlardır oraları doldur, belini ve boynunu geliştirmek için extra çaba göster, örnek verirsek kolun 2 parça pazu ve arkasındaki triseps denen kas yığınından oluşmasın ince gibi görünen ama yuvarlak (yassı değil) içi dolu şekli patlıcana benzer gibi bir kol sağlıklıdır.
bütün bunlardan ziyade en önemlisi disiplinli bir yaşamı yaşam şekli haline getirmektir zorla değil zevk alarak yaptığın zaman gerisi kendiliğinden gelir, münkün olduğunca aynı saatde yatıp aynı saatde kalkıp aynı saatlerde yemek yiyip aynı saatlerde çalışıp asker gibi vücudunun biyolojik saatini ayarlarsan extra zindelik güç gelir. aklıma gelmişken beslenmedende bahsedeyim diyetisyenlere inanmamalı, klasik fotokopisini çekip çekip verdikleri beslenme programlarından bahsediyorum, kendi vücudunu kendinden iyi kimse bilemez, her şey yenmelidir ama bir farkla karıştırmadan bizim bildiğimiz klasik yemek şekli olan 3 5 çeşit ana öğün yenir arkasından tatlı gelir arkasından çayıda sigarayla birlikte içtikmi sırada meyveye geçeriz…bu şekilde olmadan herşey yenmelidir, olması gereken 1 2 çeşiti geçmeyen öğün yenir hiçbir zaman tıka basa doyulmaz bikaç saat sonra mevsimine uygun sadece salata yenilir yine birkaç saat sonra tatlı yemek gibi, kısaca yiyecekler birbirine karıştırılmamalıdır beslenme şekli bu şekilde olmalıdır ve mevsiminde herşeyden yenmelidir.
extra olarak yenilip içilmesi gerekenlerde var pekmez yemek yada içmenin faydası büyüktür, ayrıca arı poleni vücudu dengede tutar, dünyada en besleyici madde arı sütüdür 20 30 günde bir nohut tanesi kadar yemenin extra faydası olacaktır, arı sütü biraz pahalıdır ve hemen bozulur tazesini ve bozulmamışını bulmak zordur. örnek verirsek, bir işçi arı 50 gün kadar yaşar kraliçe arı ise 5 6 yıl yaşıyabilir kraliçe arı sadece arı sütü ve poleniyle beslenir fark bu kadar açıktır, yoğurt yemeninde sağlıklı uzun yaşam için faydası vardır ama pekmezle karıştırmadan yenilmelidir, içeceklere gelirsek sudan başka birşeye ihtiyaç yoktur ama çeşme suyu değil, ph değeri yüksek su içilmelidir 1 den 14 e kadar olan rakamlı bir cetvel düşünürsek 7 den aşşağısı asit 7 den yukarısı bazik tir, bizim vücudumuzun ph sı 7.5 civarıdır vücudumuzun ph sı asitleşmeye başladığı zaman yaşlılık yorgunluk kansere kadar giden sorunlar oluşmaya başlar tüm yediğimiz içtiğimiz herşey sebzeler hariç vücutta asit birikimi yapar bu durumdan kaçınmak için bol sebze yiyebiliriz ama yeterli gelmez ph sı yüksek su içmeliyiz. ayrıca vücudumuz çalıştıkça antrenman yaptıkça bizim yorgunluk hissetmemizi sağlıyan laktik asit salgılanır, ph değeri yüksek su içmek yorgunluk hissetmemizi engeller asitleşmeyi engeller antrenman sonralarında olan vücuttaki kırgınlık yorgunluk heryerinin acımasını engeller, kısaca ph değeri yüsek su gençlik iksiridir, münkünse ph değeri yüksek alkali su daha iyidir bu bildiğimiz su değildir sudanda öte bişey piyasada bu özellikte su üreten firmalar olduğu gibi suyu alkali yapmaya yarayan aletlerde var, su arıtma cihazlarıyla sakın karıştırmayın arasında elma ile armut kadar fark var, klasik suyu filtreliyen süzen aletler var onlar değil birde nasanın uzayda kullandığı suyu temizleyip yeniden kullandıkları osmos isimli teknoloji olanda değil, ayrıntılı bilgi googl da vardır, kısaca mümkünse alkali ph sı yüksek su içmenin faydası çoooook vardır.
ayrıca birşeyi bilmek ona sahip olmak değildir, bilgiyi özümsemek hazmetmek gerekir yoksa 3 gün sonra kaybolur gider.

04-05-2018
Kıranalp Nasih

yorumlara bakıp güzeldir belki diye baktım ama sakın izlemeyin direk ana sayfaya dönün çok kötü 7-8 yaş arasında değilseniz tabi

05-05-2018
Umaç Yılmaz

güzel filmdi ama sonunu çok baştan savma yaptılar

08-05-2018
Kıyan Nazif

TAM BİR REZALET

10-05-2018
Satan Yadikar

ne vasatı be megan fox la amanda seyfried oynuyorsa o film vasat olamaz… ve deildi

11-05-2018
Ertün Mertol

video bulunamadı yazıyor. bunun sebebi ne her yerde böyle. iyi bi film sitesisiniz ama bu sorun bi kaç filminizde karşıma çıktı.yardımcı olun ve partlı sistem yapın bence

12-05-2018
Abdulfettah Ferşat

değişik bir film

13-05-2018
Seralp Tanbolat

Filme 50 dk zor dayanabildim.Hiç boş zamanınızı bile harcamayın,o bile daha değerlidir.O kadar yani…

14-05-2018
Hayreddin Resül

@a.rıza Sorunun Bizden kaynaklandığına eminmisiniz peki

15-05-2018
Kamil Selahi

leon karakteri çok geri planda kalmış hoşuma gitmedi.efektler iyi ama.

18-05-2018
Aptullah Mizirap

film bittikten sonra hayatınızda yeni bir dönem başlayacaksa şayet ancak bu durumda benden daha şanslı hale gelebilirsiniz , filmi sadece izlemek için değil anlamak içinde izleyin bence iyi seyirler p.k

19-05-2018
Akkuyaş Bağdaş

Ben bu tarz filmleri izlemeyen aksiyondu dövüştü silahtı izleyen biriyim bu anlamlı ve duygusal filmi izledim kesinlikle herkese tavsiye ederim mükemmel.

21-05-2018
Ünsan Göçer

Ben günde 3 film izleyen bir insanım ve film sektöründeki vizyondakiler dahi olsun gündemdeki çogu filmi izlemişimdir . eğer bu filme iyi cok iyi süperdi denilebiliyorsa diyen kişilerin gerçekten zeka oranlarını ben düşünemiyorum hangi akla hizmet neyine oy vererek bu filmi beğenirsiniz anlamıyorum sizi cidden yarısında kapattım ve izlenmemesini şiddetle tavsiye ediyorum . zaban kaybı yazık tom hardy gibi bir adamın böylesine kötü bir senaryoda kendini harcaması yazık olmus

23-05-2018
Tamçelik Tuğaltan

yorum yapan arkadaşlar yaşlarını da belirtebilir mi? ya yanlış filmi izledim yada yorum yapanlar farklı bir evrende

26-05-2018
Şader Yenal

arkadaslar filmin 1 partini izledim inanin ki kusmamak icin kendimi zor tutdum cok berbat filmdi.

27-05-2018
Kiçialp Nevcivan

boş vaktiniz var ise izleyin.

29-05-2018
Çelikbaş Ergünay

film gerçekten çok güzel ama altyazıyı çeviren arkadaşın kendi yorumunu katması bir tebessüm oluşturuyor insanın yüzünde allah razı olsun acılı adana şalgam vb.

31-05-2018
Mehemmed Ozan.

saolasın admin kardeş daha güzel bilim kurgu filmleri varsa böle düşündürücü filen cok iyi olur saol

03-06-2018
Kavurthan Muammer

var gg google inglizceye gir ve harry potter chamber of secrets yaz sırlar odası ingilizce bulursun

04-06-2018
Karakan Refhan

İyi izlebebilir

05-06-2018
Tuncalp Yahşikan

Bencede film gereksiz izlenmemesi gereken bir film. Mal mal ölüyorlar Koreliler zombi filmi yapmasın arkadaş.

06-06-2018
Mahyettin Mahyettin

ya joey çok seviyorum gördüm resimde akşam izlicem

08-06-2018
Öneş Tepir

Allahım ya her izlediğimde mi ağlarım ya Aamir yine yaptı yapacağını ..

10-06-2018
Akdoğ Ayral

tamamını izleyemedım böyle saçma bir film daha görmedim bu ne yaaaaa

13-06-2018
Kirmen Selışık

film baştan iyi hoştu sonu finali berbat izlemeye değer ama 10/3 veririm

14-06-2018
Hasrettin Refahattin

Super Bir Film Sonuna kadar izledim Tavsiye ederim

15-06-2018
Sati Yadin

bence müthiş bir komedi filmi silmedim arşivimde bekletiyorum bir daha izlemek için

19-06-2018
Basri Dağaşan

cok guzel fılm devamıda gelıcek ınşallah

20-06-2018
Gülbeg Oliver

bu amerikalılar filmlerinde en çok müslümanları terörist olarak lanse ediyor buna kıl oluyorum. kendini sömürgeci ve işgailci olarak film yapsın birgün keyifle izlerim:/

21-06-2018
Bars Bucak

ben çok beğendim. tavsiye ederim

22-06-2018
Alacan Boztaş

yorum yok

23-06-2018
Karanbay Olcan

ya filme bayıldım yanlız 4 ünü 4 gözle bekliyorum çıksada izlesek

24-06-2018
Kanturalı Kubat

Kralsin Bea Admin

25-06-2018
Aydemir Bayrubay

izlemeyin yorumları okumadan indirdim indirdiğime pişman oldum.(AŞIRI KÖTÜ bilim kurgu ile alakası yok uzaylı diyor uzaylı yok

27-06-2018
Eğrek Gülergün

kesinlikle seyredim çok güzel film

28-06-2018
Bağatur Çamok

Film gerçeklerden yola çıkılarak yapılış çok beğendim.

29-06-2018
Oray Oray

beğenmedim. sıkıcı bir film

30-06-2018
Tansal Tümbay

filmde erotik sahneler var vede o kadar kaliteli değil bence.Boş vakti olanlar izlesin

01-07-2018
Cavit Gayret

Disslike’çı bir grup türemiş ip*eliğine basıyorlar haberiniz olsun.

03-07-2018
Haciali Mekail

izlediğim en iyi mafya filmlerinden biriydi.bu tarzı sevenler kesinlikle izlsin

04-07-2018
Haşim Mennan

ımdb puanına bakarak açtım ilk 5 dakkada filmden vazgeçtim seslendirme kabus!

05-07-2018
Ayas Baykan

Yorumlara şöyle bir baktımda sitenin yeri ve insanların kalitesini düşünecek olursak yorumlar bu şekilde olmalıydı zaten. Filmin vasat olduğunu söyleyenler yorumlarda öyle bir hava veriyorlar ki kendilerine, dersiniz ki film eleştirmenleri bu adamın yanında halt yemiş olabilirler. Bu film zombi film sektöründe klişelerde uzak özgün bir senaryoya sahip. Bana kalırsa çoğu zombi filmi bu filmin yanında senaryo babında sınıfta kalır. Dikkat edin harcanan bütçeden ve post prodüksiyon icraatlarından uzak bir yorum yazıyorum. Aksiyon arayanlar ve diyalog değilde kan arayanlar bu filmden uzak dursunlar. Neden derseniz, izledikten sonra yine “aaa nekadarda saçma bir filmmiş.” türden yorumlar yapanlar oluyor ve nedenini açıkça söylemiyor.

06-07-2018
Demirtaş Ilgaz

bilgin hakli arkadaslar gidip bu filme para verip izleyen hainler var.iyiki admin buraya koymus filmi yoksa gidip sinemada seyredersen bunu adam gider 2. ceker .biz buradada seyredelim songwayfilms.com kazansin ama bu filmi cekenler kaybetsin ama bizim insanlarimiz anlamiyorda avrupalilar gercekten bizi boyle goruyorlar .holllanda yasiyorum bizi gercekten fesli felan zannediyolar yalan degil arkadaslar. bunlar su anda birinci dunya savasi kongereleri kitaplar felan cikartiyolar ama koskoca imporotorluk kaybetmis parcalanmis turk imporotorlugundan bahseden yok.arti burda osmanli diyen yok biz diyoruz sadece padisahlardan bahsederken turk imporotoru diye bahsederler osmanli imporotorlugundanda turk imparotorlugu diye . bu arada ATATURKUDE RAHMETLE ANIP NE MUTLU TURKUM DIYENE DIYIP TUM YUCE TURK MILLETINE SAYGILARIMI SUNUYORUM

07-07-2018
Tunahan Yağmurca

Serinin ilk filmi diyen arkadaşlar merak ediyorum madem seninin ilk filmi ozaman nasıl olurda balo gecesi yaşananları geçmişte olmuş gibi anlatır? Aaaaaa dimi:)) Serinin 2. ve son filmi. 2013 yaşımı carrie bunların yanından bile geçemez. Önce 1976 yapımı ilk filmi izlemelisiniz ki filmi anlayın.

14-07-2018
Seçmen Mehdi

3. sınıf bir aksiyon filmi..uyduruk..seyretmeye değmez..

15-07-2018
Hulki Nurkut

filmler güzel de site çok yavaş. 480p goruntuyu bile yüklerken baya bekletiyor. speedtest’de hızım 6mb

18-07-2018
Özoktay Sayınberk

Ne dengesiz insanlar var bana kalirsa bilgin bey bu gold üyelik fikrini ve zikrini hatta olmasini isteyen insan veya kisi sahislara Hesap numarani ver gold üye yapalim onlari sen vermezsen ben vereyim

20-07-2018
Kayatimur Orkutay

10 kişi ile film çekmişler, bu film 3 günde çekilir ve 1 hafta vizyonda kalır.
oyunculuk güzel ama senaryo sıfır….

21-07-2018
Salık Şader

kim ne derse desin çok harika bir film ben bayıldım

22-07-2018
Ferdin Kazanfer

Film süper ve sürükleyici izleyin

23-07-2018
Tancu Çaba

bilgin bazı filmler vardı örn: baskın , battleshıp…. bu filmlere ne oldu bilgilendirirsen sevinirim…

25-07-2018
Berhan Kelcik

gerçekten güzel bir filmdi. izlemek isteyene tavsiyen ederim

26-07-2018
Meyhati Refat

Sitede ki bütün filmlerin yorumlarına baktım, herkes hiçbir filmi beğenmemiş, çok kötü demiş. hatta dikkatimi çekti, yüzüklerin efendisine bile böyle film mi olur diye yazılar yazılmış. demek ki bu film izlenir. Şimdi izliyeceğim.
not : yorumların ne kadar mantıksız olduğunu daha iyi anladım

28-07-2018
Orçun Ersu

sweat b de olmasa izlenmezdi film:D

29-07-2018
Kazgan Ozansü

sıkıcı bir filmdi

30-07-2018
Sadik Yabız

izleyecek başka birşey bulamadığınız zaman izlenebilcek bir film…

02-08-2018
Ardıl Aytürk

Film cok karanlik ve konu anlasilmiyor

03-08-2018
Buyrukhan Daldal

sarmadı
yarım saat zorladım kendimi
ve filmi yarım bıraktım
emeğine sağlık Bilgin (Y)

05-08-2018
Günaltan Kalkan

zor ölüm 5 te bruce willis iyice saçmalamış diye düşünüyorum, Bruce Willis in oynadığı en kötü film olsa gerek. bir bölümünü izledim ve kapattım işin kısası izlemeye değmez, böyle bir film ise Bruce Willis’e gölge düşürmüş

09-08-2018
Oran Sunay

Lisa’nın gözLeri

10-08-2018
Metinkaya Safa

binlerce film izledim ama bu en iyisiydi …

12-08-2018
Tümen Sorgun

ya bu kadar olmaz şu güzelim filme demediğinizi bırakmadınız kıt olmayın arkadaşlar adamlar çok süper iş çıkarmış ve takip edene çok hitap ediyo ve etkileyici.

13-08-2018
Seydi Nezih

cox gozel filmdi

14-08-2018
Tan Tuğsavaş

başka bölümleri olucakmı

15-08-2018
İlkün Ulun

İlginç,karmaşık,sürükleyici ve düşündürücü bir film.Filmin sonunu getirmediklerine göre sanırım ikinciside gelecek filmin.Mutlaka izleyin derim.10/7

20-08-2018
Erbay Kanbay

Film mükemmel, Aamir khana da, ismine de böylesi yakışırdı. Arkadaşlar dehşet bi film, hem kurgu,senaryo, hem diqloglar, hem de müzikleri süper yaa. Hiç vakit kaybetmeden arkanıza yaslanıp play tuşuna basın ve Aamirle Anushkanın müthiş performanslarını izlemeye başlayın.

22-08-2018
Sezgen Nuh

Cidden çok güzel…Teşekkürler admin

26-08-2018
Abdilkadir Behrem

Film Süperdi ya Kesinlikle İzleyin SAkın saçma sapan yorumlara aldanmayın Film Son Derece Güzel.

28-08-2018
Aktunç Artaç

Sonunda beynim yandı

30-08-2018
Bağışhan Çankara

ali bu zaten 2.si ilki 2009 yılı yönetmen J.J.Abrams

31-08-2018
Şaylan Utman

nefes sen git tırtlar vadisi seyret

02-09-2018
Eryavuz Haşim

güzeldi tavsiye ederim

04-09-2018
Akyön Bozdoğan

çok güzel

05-09-2018
Ağabay Akgüner

herkesin izlemesini tavsiye ederim kitabını belki 10 yıl olmuştur okuyalı ama filmi izleyince tekrar okuyasım geldi

06-09-2018
Oğulbey Erçevik

mutlaka izleyin..hayatta izlediğin en güzel senaryolu fılmlerden biri..Bilgin tnx.. :))

08-09-2018
Hayas Midi

bos bir film

09-09-2018
Ahi Alpar

çok güzel tavsiye ederim

14-09-2018
Mail Oksalmış

Filmler yoruma kapalı olmalı. 1 kişinin olumsuz yorumu bile böyle başyapıtları geri plana atıyor. Teşekkürler bilgin.

17-09-2018
Bayrak Dinçtaş

4 ile 10 yaş arasi filmi 2 part izledim şuan hastaneye kaldırdılar kanser olmusum siz düşünün

18-09-2018
Hikmetullah Muhtar

Gayet güzel bir film izlenmeye kesinlkle değer…

19-09-2018
Kapar Okanalp

güzel film hayalperestler izlesin))

20-09-2018
Zehni Alpata

film in heryeri super olssa neolur ses berbat 5 sanıye oynuyo hiç koymasanız bu film i daha iyi..

21-09-2018
Tahir Tongar

zaman kaybı ve çok amatör. Oyunculuk ve çekim çok kötü. izlenmemesi gerekir…

22-09-2018
Tagay Bekdil

@Burak Etkileşime girmez ve odaklanmazsan filmden elbet bir şey anlamazsın. Film bence 10 numara.Teşekkürler.

23-09-2018
Türkyılmaz Yapalak

çok güzel ama arkadaşım mert öyle düşünmüyor

25-09-2018
Binay Çam

çok beğeneceksiniz

27-09-2018
Adarkan Alatan

konusu alıntı olabilir ama eglenceli bir film olmuş tom cruise nin yerini tutmasada kurgu yu değiştirmişler ve konuyu iyi bağlamışlar sıkılmadan izlenebilir 10/9

27-09-2018
Dinçkol Enginel

süperdi izleyin derim cocukluğuna dönüyor insan.

28-09-2018
Doğuş Energin

tek kelimeyle mükemmel bir film özellikle sonu.(kolayla yorum yapmam)

30-09-2018
Yücedağ Muhibbi

Sıkıcı olmasaının yanında izlemeye teşvik ettirici bir film değil.Uzak durun.

01-10-2018
Temirtaş Uyaralp

sürükleyici bi film az birazda gerilimli…

03-10-2018
Kaynarkan Otay

çok iyi bir film izlenir

05-10-2018
Abeydullah Casim

Bence cok super olmus oyuncular rollerini cok guzel oynamislar

07-10-2018
Baybek Cankorur

Monster high filmlerine bayılıyorum bende zaten bütün bebekleri ve mobilyaları var

09-10-2018
Yağızkan Yağızkan

gözlüklü kıza hasta oldum lan

12-10-2018
Ozanay Şahat

Teşekkürler Admin kardeşim.gerçekten güzel filmdi.beğenmeyen arkadaşlar galiba şahin’i tanımıyolar

13-10-2018
Ucaer Yargı

bilgin bi seyircinin yorumuna katılıyorum benim internetim son sürat diğer siteye baktım bu film gayet iyi fakat senin siteni yıllardır izliyom son zamanlarda 720p çıkardın izliyorum fakat sürekli donuyo inan buna emeğini her zaman saygıyla karşılıyorum saygılar

14-10-2018
Gökçeer Ergün

millete şeker lazım anlaşıldı özenmeyin arkadaşlar böyle şeylere he discoya gitcekseniz ayrı:)

15-10-2018
Nail Önkal

film biraz kısaydı ama çok güzeldi boş zamanınız yoksa bile izleyin

16-10-2018
Özengin Kızgın

Tek kelimeyle harikulade muhteşem bir film. Emeğine sağlık.

18-10-2018
Nurittin Seyfet

teşekkürler arkadaşım nereden ve nasıl bulduysan deişik ve akıcı bir filim

19-10-2018
Özdinç İldem

Zevkle ailece izlenecek bir film , admin harikasın,

21-10-2018
Halef Mahsut

ızledıgım en ıyı fılmlerden bırıydı aılenızle ızleyınn

24-10-2018
Artemiz Efraim

bir belgesel bu kadar güzel olabilir.aksiyon korku ve duygu hepsi var

25-10-2018
Rıza Tanser

Diğer serilerden ziyade bu seri bir başka yönlerinide ortaya çıkarmış bence bir filmde toplanmış gibi hepsi sanki
gerçekten bu en iyisiydi izleyin derim.!

26-10-2018
Çığıl Ekemen

admin önceden daha çok ilgileniyodun filmlerle şimdi koyuyorsun bırakaıyosun kaç aydır filmler hep alt yazılı film izleyemiyoruz

27-10-2018
Saran Şatır

izlediğim en mantıksız filmm..

31-10-2018
Şanlı Usal

film guzeldi tesekkur ederim admin

02-11-2018
Türkşen Uzsoy

bilgin çok teşekkür ederim böyle filmleri koydugun için bu tarz filmleri çok seviyorum

05-11-2018
Pinar Sücaattin

eğer benim gibi bir street fighter hayaranıysanız özeelikle çocukluğunuzda ataride bu oynu oynamışsanız filme bayılacaksınız , ,goukinin akumaya dönüşümü çok ii anlatılmış , hele ki zamanında akuma ile ataride yaptığım özel bir teknik vardı, o tekniği burda izlemek çok idi ,duygulandım ya

06-11-2018
Zülgarni Altaç

harika…….

09-11-2018
Nurver Müftü

İYİ FİLM GÜZEL MESAJLAR VAR ANLAYABİLENE

10-11-2018
Sağınç Suka

film süper izlemeye değer

11-11-2018
Şenalp Tezal

çok güzel bir film ?

15-11-2018
Mirhan Onurad

Fılm gercekten decok duygusal ınsanı gecmısı anlamaya bu gunu degerını bılmeye vegelecege guvenle bakmayı ogretıyor cok anlamlı

18-11-2018
Ümek Tokuztuğ

seyredilmez

19-11-2018
Aysü Çağla

güzeL

22-11-2018
Cait Cait

gerçekten güzel filmdi!

26-11-2018
Canda Dayı

3. part dk 12.49 adam bıcagı soldan göçuruyor yara izi film boyunca sağ yanakta

28-11-2018
Günsar Kanıkor

Ayy çok tatlı Paddington ♥ annemle izledik çok eğlenceliydi ve sonu da çok güzeldi

29-11-2018
Sağanalp Tarhan

süper film…o kadar:)))

30-11-2018
Şeyva Abdülcebbar

Film mükemmeldi. Korku ve gerilimi damarlarınızda hissedeceksiniz; o derece yani. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

04-12-2018
Yeğin Su

Arkadaşlar film gerçekten güzel izlenile bilir. 10/8

06-12-2018
Tavlı Yenal

Mükkemmel..

08-12-2018
Gözel M.

bu hikaye gerçek olabilir..tabi film için abarlımış biraz…amerikada bu yüzden canı yanan insanlar mutlaka vardır..bu filmden faydanıcak amerikalılar vardır.. keanu reeves ne alaka onu anlamadım…. devamı gelsin bu sefer kızlar cadı filan olsun keanu reeves de constantine…

11-12-2018
Bucak Çopar

gerçekten çok güzel bir film herkeze tavsiye ederim bu siteye uyan bir film olmuş

13-12-2018
Alikadir Hata

Güzel film.Çok duygusal düşündürücü.

14-12-2018
Yüzüak Muştubey

sürükleyici güzel filmdi

17-12-2018
Çorak Haslet

izlemeyen pişman olur

19-12-2018
Yurtsan Dinçok

Ağlamaktan göz yaşım kalmadı

20-12-2018
Aşir Bulgucan

cok iyiydi gerilim korku bi arada tavsiye ederim

22-12-2018
Önal Şahistan

valla ısteyen ıstedıgı gıbı yorumları yapmıs…
bence, dogru sarsılır ama yıkılmaz…
siz ıyı veya kotu yorumlar yazanlar ,daha ıyısını yapında gorelım…
meyve veren agac taslanır…

27-12-2018
Sorguç Nedim

yaşasin kore filmleri ve dizileri… gülmekten öldüm. harika film kesinlikle izlemelisiniz arkadaşlar ^__^ YEPPUDAA!

28-12-2018
Mehmethan Paşali

way anasına sayın seyırcıler Ne ara cıktı bu fılım O may gart yanı

29-12-2018
Nihai Özdağ

çok teşekkürler,,,film çok güzeldi emeginize saglık….

30-12-2018
Bektöre Güçel

harika bir film uzun zamandır böyle film izlemedim iyi seyirler keyfini çıkarın

02-01-2019
Karabaş Akkaynak

filmi sıkılmadan izledim güzel bir filmdi. izlemenizi tavsiye ederim. gerçekten zaman zaman çok gergin anlarda yerinizde duramıyorsunuz. 10/7

04-01-2019
Yalazan Bilginer

coox guzel

05-01-2019
Münib Salihcan

boş yere vakit verdim bu filme , bence güzel değildi

06-01-2019
Okayer Okayer

admin how to be filmini türkçe dublaj olarak yayınlarmısın lütfennnn

07-01-2019
Şeren Lâmi

iyi film

07-01-2019
Zobu Günçe

FiLim güzeL arkadsLar bence izleyin.

09-01-2019
Doğanhan Gençay

eglenceli film seyredelebilir

13-01-2019
Demirbağ Hükümdar

hakana ve adaankaya tamamen katılıyorum ayrıca berbat ötesi iğrenç bir film

14-01-2019
İmam Kinaş

gecen sene gelmisti

19-01-2019
Polat Selhan

İBRETLİK TESPİT OKUYUN…

23-01-2019
Çiftçi Dilmen

Diyebileceğim tek şey, harika bir film! Hani 7.4 lük bir film bu kadar güzel değilken bu bayağı bir az puan almış IMDB yanlış puanlar veriyor.

26-01-2019
Akanay Alpergin

ne kadar şaçma bir film ya

27-01-2019
Babaç Babaç

bence film izlenilebilir.güzel bir film ve yaşanmış bir hikaye…yeterli bence

01-02-2019
Hürcan Kaymaz

harika bir film…izlemeye değer…teşekürler site..

03-02-2019
Ataol Canat

Film Mükemmek tavsiye ederim başrol oyuncu o ne yaa çok yakışıklı ♥

06-02-2019
Göyünç Muhacir

güzel film

07-02-2019
Halim Makbul

Güzeldi farklı paylasım için teşekkürler.

08-02-2019
Gazanfer Kınıkaslan

Bu tarz film sevenler kaçırmayın güzel film.

09-02-2019
Denlisoy Yediger

Muhteşem

13-02-2019
Halil Mail

guzel filmdi baslari baya eglenceli komikti kaliteliydi sesde problemler vardi bazen sesi cok kistim anlasilmiyordu bir sey genel acidan guzeldi ama eksik yanlari da vardi

20-02-2019
Bozbala Çıray

müthiş bir film olmuş, çok beğendim. hayatında biraz daha derinlik arayan insanlar bu filmi çok sevecekler..

24-02-2019
Sâtı Tutkun

bu film Patrick Senecal’in Kaybeden Ölecek kitabından çekilmiştir.İlk önce kitabı okudum ve çok etkilendim konusu muhteşem ve yazarın anlatımı çok güzel.Film de muhteşemdi,bence filmi kitabını okumadan izleyen biri filme daha iyi orum yapabilir çünkü ben kitabını okuduğum için filmde bazı eksikler gördüm ama izlemenizi tavsiye ederim kitabı da okuyun

25-02-2019
Tanırcan Turaç

cok guzel bir film

26-02-2019
Özdoru Ezgü

salam cox gozel filmelr var burda sitenizi cox beyendim halal olsun…..

28-02-2019
Haktan Karadağ

inşallah 3 te çıkar

02-03-2019
Börteçin Tecer

Çok beğendim harika bir film. Mutlaka izlenmelii :))

03-03-2019
Soysan Yasavul

Gercekten harıkaa

06-03-2019
Erel İlergin

Filmlere kolay kolay yorum yapmam ama hoşuma giden bir film oldu. Tavsiye ederim. bilgin sağol güzel paylaşımlar için…

09-03-2019
Tanak Yağızbay

Güzel

10-03-2019
Onuktan Onuktan

çok iyi film şu an ki ruh halime iyi geldi sanırım

11-03-2019
Diker Gülener

COX guzel bir film cox beğendim herkese tavsiye

13-03-2019
Lamih Nursin

izleyelim bakalım

16-03-2019
Necla Selhaddin

izlenmesi gereken film harika sakin kafayla izleyin

17-03-2019
Soner Yenen

çin linin borcunu ödeyiş tarzına hayran kaldım.

22-03-2019
Rehayeddin Sıba

seyretmelisiniz..süper ötesi…emeğeteşekkürler

23-03-2019
Bahri Boğa

basit

25-03-2019
Konuk Bünyamil

boşuna izlemişim saçmalığın bu kadarı. hangi türk sarışın var ya saçı örgülü .

28-03-2019
Serda Akarçay

filim güzeldi sürükleyici gitti sonuda cok güldüm ilk önce az yagmurdan kacti sorna sagnak yamura tutldu ondan kacti doluya yaklandi hahah :))

29-03-2019
Gücalp İsrafil

izle meden dura madım çok övdüler ama benim yaş 15

31-03-2019
İmam Nezahattin

İlginç bir yanı yok yani herzombi filmi gibi sıradan virüs adamı zombi eder o bölgeyi karantinaya alırlar sonra biriyada iki kişi ordankaçar böyleen az 10 film izledim değişik bir şeyy yani

01-04-2019
İmat Kiram

benım yorumum ne fılımlerle ne dızılerle ılgılı benım tek sıkıntım BİLGİNNNNNNN NICIN TEK PART FILIM KONMUYOR BU SITEYE her 19 dakıkada yatak tan kalkıp pc basınamı gelmek lazım sacma sapan sıtelerın bıle otomatık gecısı varken bızım bagımlısı noldugumuz bı sıtede nıcın yok bıraz sert olduysa kusura bakma BİLGİN ama elestırı hakkımı kulanıyorum bu konuyu degerlen dırırsen senırım yada tum arkadas lar ıcın tsk harıka sıte super hersey devam yanındayız ama otomatık gecıslı lınk ıstıyoruz 72 dk sonra modemı resetle sacmalıgını degıl modem komsuda gece 2 de kal gardaş reset at fılım yarıdamı kaldı dıyecegız yok boyle brısey bılgın sana guvenıyoruz 72 mılyon senı ızlıyor :D:D

02-04-2019
Mengübay Omaç

arkadaslar film cok iyi biraz anlamıyorsunuz ama sonunda film muhtesem otesi

05-04-2019
Beytemir Öğünç

10 üzerinden 19.

06-04-2019
Özcem Sitki

ilk dört dakika ne dediler acaba çok merak ettik. filmi başından kaçırmayalım

12-04-2019
Ferman Müminhan

sonu anlamsız bitiyor

15-04-2019
Eray Kamu

Tek kelime := fevkalade :))

20-04-2019
Heper Tezerol

KAÇIN KURTULUN BU FİLİMDEN DURUN BI DAKIKA BUNA FİLM Mİ DEDİM DİLİM SÜRÇTÜ ACABA BİLE DEMEDEN KACIN KURTULUN…

25-04-2019
Hürol Ati

süper ya

30-04-2019
Seyfullah Tankoç

alacakaranlığın 1. bölümünün kitabı bitti şafak vaktinin kitabını okuyorum bu arada edward seni seviyorum

01-05-2019
Muhyittin Şahimerdan

süper

05-05-2019
Saran Usta

çok kötü, hiç beğenmedim.

09-05-2019
Batu Demirbaş

Keyifli, değişik, izlenebilir

10-05-2019
Suut Erchan

ya harıkanı otesın de bence harıka super

12-05-2019
Selcuk Ahıska

Ne kadar minnoş bir film

14-05-2019
Alpkın Ayas

muhteşem bir film soylicek başka birşey yok

21-05-2019
Erenuluğ İltekin

daha izlemedim yorumlardan yola cikarak guzel bir film olduguna karar verdim

22-05-2019
Güçlütürk Erkın

american halkının kendi devletine bakış açısı….güya !!?? tek mekanlı flimlerden nefret ederim.filmi bir odanın içinde başlatıp bitirdiler.izlemeğe deymez bence.

25-05-2019
Durkaya İnan

Eğer paha biçilmez 2 saat geçirmek isterseniz bu filmi izleyin. Bu filmden sonra Hızlı ve öfkeli benim için bitti.

27-05-2019
Kete Uzgören

Merhaba herkese filmi simdi izledim komedi olmasini bekliyordum ama oyle cikmadi.
Sonucta film izlenir fakat bos vakit var ise buyuk bir umutla bir sey beklemeyiniz.
Emege saygi acisindan yorum yaparken kirici degil caydirici degil yapici yorum yaparsaniz daha makul olur,sonucta admin film cekmiyor cekilen filmleri yayinliyor.
Filme gelince daha cok modern psikoloji islenmis diyebilirim.
Herkese iyi seyirler
Fabrice

29-05-2019
Bakiş İsak

abi siten çok güzel emegine sağlık bu film süper full serisini istiyorum 1.ye batım 2.nin yarısına baktım buna da bakıcam ama ya film de sorun var ya da internet yavaş çok teşkkür ederim

04-06-2019
Çetinkaya Halife

İyi film .. Bu yıl her ünlünün bir uzay filmi oldu :))

06-06-2019
Nayim Selahattin

güzel film..iyi vakit geçirmek için verilen mesaj harika..teşekler bilgin..

15-06-2019
Çandar Erbaşat

Bebek neden bi kan iciciye dönüşdü anlamasamda Fena degildi.

17-06-2019
Atılgan Cankat

film olarak REZALET kitabını bilemem okumadım zaten imdb 4,2 olarak açıklamış durumu tamamen zaman kaybı. bu nedir yani kadını seks kölesi olarak kullanacan annesi ona işkence ettiyse annesine işkence etsin. psikoloji nedir arkadaş. film rezalet oyunculuk rezalet konu rezalet. bayanlar beğenmiş o daha bi garip neyi beğendiklerini de anlamış değilim. psikoloji izleyecekseniz gidin dövüş klubü izleyin.

19-06-2019
Zeynittin Alpkan

Gerçek haçlı seferlerinde yenemediler filmlerde yeniyorlar garip

20-06-2019
Dorukhan Gizay

Kan ve Kemik flim gibi değil ama yine de izlenir Babacanlarım

23-06-2019
Köksür Alin

aile vurgusu güzel ama ağaç işi saçma olmuş

26-06-2019
Orkutay Süerkan

Çok mukemmel Çok harika değil ama başarılı film izlemeden geçme.

02-07-2019
Giray İlkehan

Film değişik ve güzel. Bu arada bilgin sana bir sorum olucak. Vk’dan film indirdiğim zaman aviye çeviriyorum dvd de açmıyor.Sadece vk da oluyor diğer playerlarda olmuyor. Neden olabilir. Teşekkürler. Kolay gelsin.

07-07-2019
Serfet Ziyattin

@BİLGİN SEVİORUM SENI KARDEŞİM MÜKEMMEL BİR SİTE HER İSTEDİĞİM FİLMİ BULUYORUM YANLIZ BAZI FİLMLERDE UFAK NOKTALARDA TÜRKCELENDİRME UNUTULMUŞ SİTENIN KALİTESİNİ DÜŞÜREBİLİR YİNEDE GÜZEL FİLMDİ TY

08-07-2019
Hazım Mocan

kesinlikle izlenmeli güzel bi film:))

11-07-2019
Zerin İnönü

mukemmel bir filimdi.zaten bu adamin oldugu filim kotu olmaz

16-07-2019
Burak Dağhan

bilgin sağol yine harika bir film izledim sayende…

19-07-2019
Bayer Cansal

sade gibi gorunen fakat her aninda kocaman dunyalar barindiran… muazzam bir film. icine dahil olmaya bakin ki zaten sizi de alacaktir…

21-07-2019
Orbek Erengüç

23-07-2019
Muhlis Uztürk

ben birincisini izlemiştim orta derecede bir filmdi bu berbat olmuş tat vermiyor bu filme süper diyenler gitsin kumda oynasın izlemeyenler için söylüyorum gerçekten çok sıradan

28-07-2019
Baytüze Cevval

harika bir film korku gerilim macera hepi içinde bosuna zaman kaybı diyenler filmden anlamıyor demekki cidden sıkılmadan izledim sonunda keske bitmeseydi dahi dedim

29-07-2019
Körnes Ünlüer

Oha nası ilk 50 filme girmiş diyen var ilk 3 hatta ilk 2 ye girmeli Arkadaşlar mükkemel film kafa karıştırıcı garip kurgusu mükemmel sürükleyici dehşet bir film bakın izleyin film bi müddet sonra olaylar olaylar sarar yani

31-07-2019
Erdilek Kınel

Fena değil, izlenebilir. Teşekkürler Bilgin …

02-08-2019
Akdoğdu Andiç

böyle berbat bir film olmaz harkira diyenlere bakmayın çok saçma zaman kaybı

03-08-2019
Yağiz Alay

bildiğimiz yapay zekalı bilgisayar filimi ama filim güzeldi sadece sonu biraz saçma olmuş gibi

04-08-2019
Tekir Göksoy

evet film eski ama mükemmel bir film, değişik tarz da izlenebilecek bir film.

07-08-2019
Uruk Atilgan

yorum okumayın boşuna aç izle

12-08-2019
Bilgehan Enfal

cok iyi bir filim

13-08-2019
Demirtekin Toydeniz

çok güzeldi 3. bekliyoruz.

16-08-2019
Ergincan Gürcan

gerçekten çok iyi film

17-08-2019
Bozhan Ersunal

Müthiş Film Arkadaslar Birde Türçe Dublaj Çıkarsa Dahada Müthiş OLur

21-08-2019
Yüsuf Alp

jean reno varsa izlenir. ikinciye izledim hatta

22-08-2019
Göktöre Görk

suleyman tapinagi hacli seferleri ve masonlar benim hep zafim oldu bu film ondan bahs ediyor muhtesem otesi boyle filmleri cok koyarsaniz sevinirim

23-08-2019
Sarpkoç Şenay

filmi cok begendim konusu biraz degisik ilerde gerceklesebilicek türden bi konusu var tavsiye ederim .. paylasim icin tsk ederim bilgin ..

25-08-2019
Göksenin Ongüner

Sevgili admin.Türkiye’nin en kolay fim izlenebilen sitesini yapmışsın tebrikler.Şimdi birkaç istek;lütfen hd film’de yayınla,film adetini artır ve film parçalara ayrılsa bile bir parça bittiğinde diğerine otomatik geçiş yapsın.İşte o zaman dünyanın en kolay film izlenebilen sitesi olman işten bile değil.Başarılarının devamını diliyorum.Teşekkürler.

26-08-2019
Baskin Ezaettin

bu filmi seveler birde 42 yi izlesin.

29-08-2019
Ergüney Kemter

güzel bir film. izlenmeli

30-08-2019
Yalçıner Bilir

selamun aleyküm film kesinlikle izlenmesi gereken bir film her anı aksiyon bilgin sen herzaman için bir sin ve teksin birde g ı joe 2 ekleyebilirmisin teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

01-09-2019
Gıyasettin İlkan

bilgin dostum çok iyi ama görüntü ve sesler bozulun ca adamın isteği kaçıo ama yinede düzltecene inanıyorum ama bi kaç filmin kötülüğü sitedeki bütün filmlerin iyiliğine eşdeğer diil tabi bu yüzden tebrikler

10-09-2019
Ereken Töre

adam aktor la bunun kadar güzel bi oyuncu daha tanimadim ben

11-09-2019
Uflaz Yaşık

güzel film ama çinlilerin uçan ninja saçmalıklarını artık bırakması lazım

16-09-2019
Uzgören Öktürk

yönetmen seneryoyu başka bir cag a uyarlasaymış daha iyi olurmuş. filmin yaşanılan cagına bakıldıgında kostumler çok basit ve araçlar ise kötü efeklendirilmiş kaliteli çekimleri kamera acıları zamanlarına ve kurgunun ilerleyişine önem veren arkadaşlar için tavsiye etmem.
1 bölüm den sonra agar giden gidişattan sonra kapattım.

17-09-2019

En çok izlenenler

Maç Sayısı – Match Point 2005 Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1000 kez izlendi

IMDB Puanı: 7.7 /10

Kategori: Suç

Late Phases 2014 Türkçe Altyazılı izle

Türkçe Altyazılı - 1001 kez izlendi

IMDB Puanı: 6.0 /10

Kategori: Korku

Kumdan Kale – Sand Castle 2017 Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1001 kez izlendi

IMDB Puanı: 6.3 /10

Kategori: Savaş

Bu Dünyanın Dışında – The Space Between Us 2017 Türkçe Altyazılı izle

Türkçe Altyazılı - 1001 kez izlendi

IMDB Puanı: 6.4 /10

Kategori: Romantik

Ütopya´da 7 Gün – Seven Days in Utopia 2011 Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj - 1001 kez izlendi

IMDB Puanı: 6.1 /10

Kategori: Spor

Dram kategorisinde son eklenenler